Skip to main content

Sperm Dondurma

Sperm dondurma işlemi genellikle cerrahi tedavi gerektiren durumlar öncesinde özellikle kanser tedavisi öncesinde Sago Team Tüp Bebek Merkezi olarak önerdiğimiz bir uygulamadır.

Kemoterapi ve radyoterapi sperm üretiminizi etkileyebilir, bu bazen geçici, bazen de kalıcı olabilir. Tedaviniz başladıktan sonra, zaten genetik hasar taşıyabileceği için sperminizi toplamak ve korumak için çok geç olabilir. Bu nedenle herhangi bir kanser tedavisine başlamadan önce Sago Tüp Bebek Merkezi Kıbrıs’ta sperm dondurma işlemi için bizimle iletişime geçmenizi önemle tavsiye ederiz.

Sizi tanıdığıma şükürler olsun iyi ki varsınız çocuk yapma şansım hiç yoktu, umudum bitmişti ama Dr. Münür Şago hoca sayesinde ben çocuk sahibi oluyorum hamileyim ???? Kıbrıs'ta bir tane, Kıbrıs'ın en başarılı doktoru çalışan ekibiyle muhteşemler her konuda Münür hocamı anlatmaya kelimeler yetmez ki. Uzmanlığı başarısı iyiliği güler yüzü anlatamıyorum dört dörtlük yaa kelimeler yetmiyor. Rabbim ona her şeyin güzelini nasip etsin???? onu çoooook seviyorum iyi ki var.

B. G.

Merhabalar ben Ayşe Ermin. 1yıl önce tüp bebek tedavisi görüp ikiz kız bebeklerimize hamile kaldım. Doktorumuz Münür Şago Bey ile birlikte hamilelik sürecim çok mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçti. Şimdi şuan bebeklerim 06/03/2019 1 yaşında olacaklar????????❤️Doktorumuz Münür Şago beyden ve ekibine çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi. Doktorum Münür Şago beyden çok memnunum.

Ayşe Ermin

Benim için herşeyden önce “GÜVEN” gelir… Ve çok değerli varlığım bebeğim için çıktığım yolda, doktorum Münür Şago’yu da bu yüzden kendime rehber olarak seçtim. Ona hep güvendim ve hamileliğim boyunca onun yönlendirmeleri ile rahat bir süreç yaşadım. Şükür ki herşey yolunda gitti ve doktorumun da özverisiyle normal doğum yaparak bebeğime kavuştum. Formül basit: Önce doktoruna güven, ayrıntılara takılma ve bebeğine sağlıkla kavuşmak için elinden geleni yap!

H. Ö.

Merhaba, ben Suzan Kasap. Elvin melek bebeğin annesi. O kadar çok zor bir hamilelik geçirdim ki 9 ay boyunca her gün kusma, yemek yememe ve vücudumun rahatsızlıklarından dolayı çok problem yaşadım. Doktorum Münür Beydi eğer o olmasaydı ve bana güven vermeseydi dünyam başıma yıkılabilirdi iyi ki doktorum münür bey ve Sago Team ekibini tercih etmişim onlar sayesinde kendi sağlığıma ve yavrumu kucağıma alabildim herşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ♥

Suzan Kasap

Bir annenin en savunmasız ve en hassas dönemleridir hamilelik… Bu durumu üç kez deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Münür Şago bey bu işte mucizeler yaratan bir duayen. Rahatlayıcı konuşmalarıyla bana güven veren tüm doğum serüvenimiz boyunca bir telefonum kadar uzağımda olan doktorum, küçük mucizemin sağlıkla dünyaya gelişlerine yardımcı olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dervişe Sarcan

Neden Gereklidir?

Özellikle kanser hastası bir erkek, kemoterapi almadan önce sperm dondurma uygulaması ile spermlerini ve baba olma şansını koruyabilmektedir. Kemoterapi tedavisi erkeklerde sperm üretimini, sperm kalitesini ve sperm hareketliliğini etkileyen bir tedavi türüdür.

Sperm sayısının az olduğu durumlarda, ilerleyen dönemlerde bu sayının daha da azalacağının farkında olarak sperm dondurma işlemi ile mevcut sağlıklı spermlerinizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

Ayrıca menide sperm hücresi bulunmayan erkek hastalarımızda, ameliyat ile sperm elde edip daha sonra bu spermleri de dondurabilmekteyiz.

Sperm dondurma işlemi ile sağlıklı spermlerinizi Sago Team’de güvenli bir şekilde saklayabilir, ilerleyen yıllarda baba olmaya karar verdiğinizde bu spermler ile çocuk sahibi olma şansı yakalayabilirsiniz.

Sperm dondurma ve diğer tüp bebek tedavi yöntemlerimiz için bize ulaşabilir, ücretsiz danışma hattımız aracılığıyla hasta koordinatörlerimizden yardım alabilirsiniz.

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz; Embriyo DonasyonuSperm DondurmaTüp Bebek Tedavisi

Cinsel Iliski ve Ağri
Blog

Cinsel İlişki ve Ağrı

Bazı insanlar cinsel ilişki sırasında ağrı veya rahatsızlık hissedebilirler. Bu sorun, cinsel ilişkinin kalitesini ve…
Sigara ve Kısırlık
Blog

Sigara Kısırlığa Neden Olur Mu?

Sigara ve kısırlık arasında bir ilişki vardır ve sigara kullanımı, sağlık açısından birçok riski beraberinde…
Yumurta Donasyonu
Blog

Kıbrıs’ta Yumurta Donasyonu

Kısırlık, birçok çift ve birey için zorlu bir durumdur. Neyse ki, günümüzde gelişen tıp teknolojileri…

Blog Son Yazılar

Line

Kuzey Kıbrıs
Blog

Kuzey Kıbrıs’ta Tüp Bebek Tedavisi

Son yıllarda Kuzey Kıbrıs sağlık turizminde özellikle de tüp bebek tedavisi alanında popüler bir destinasyon…
Embriyoskop Plus
Blog
Son Teknoloji Embriyoskop Plus
Sigara ve Kısırlık
Blog
Sigara Kısırlığa Neden Olur Mu?

Ücretsiz Danışmanlık

Line

    Ücretsiz Danışmanlık
    💬 Yardım İster misiniz?
    Merhaba 👋
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?