Skip to main content

Ailemize Hoş Geldiniz!

Sago Team Tüp Bebek ekibi, umutlarınızı gerçeğe dönüştürmek için var olan özel bir ailedir.

Benzersiz IVF tedavileri ile sizlere en üstün başarı oranlarını sunarak, kendi ailenizi kurma veya genişletme yolculuğunuzda size destek olmak için buradayız.

Sago IVF Team, son 20 yılda yüksek başarı oranlarına ulaşmak için oluşturduğu eşsiz IVF ekosistemiyle ünlüdür. Uzman doktor Münür Şago’nun deneyimli ekibi olarak, hayatınıza bir mucize katmak için her adımı titizlikle planlayarak yola çıkıyoruz.

Tüp Bebek Merkezlerimizin temel prensibi olağanüstü sonuçlar elde etmektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için ise tıbbın sunduğu en gelişmiş imkanlarını, son teknolojilerini ve yılların birikimini harmanlayarak çalışırız.

Üst düzey IVF başarı oranlarımız, sadece sonuca odaklanan yaklaşımımızı yansıtmaktadır ve mümkün olan en erişilebilir sonuçları elde etmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız.

TÜM DÜNYA’DA KABUL GÖRMÜŞ TEDAVİ SEÇENEKLERİ

Elde ettiğimiz başarı oranlarımızın temelinde, yıllar boyunca oluşturduğumuz birinci sınıf IVF ekosistemi yatmaktadır. Bu IVF altyapısında, son teknoloji tanı ekipmanları, üstün laboratuvar olanakları, özel prosedür odaları ve steril depolama alanları gibi son derece önemli unsurları bir arada kullanarak dünya çapında bir tüp bebek altyapısı oluşturduk.

Sago Team Tüp Bebek Ekibi olarak, çiftlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış çeşitli tedavi seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekler, çiftlerin kendi yumurtaları ve spermleriyle IVF, donör yumurtalarıyla IVF, donör spermleriyle IVF ve taşıyıcı annelik gibi yöntemleri içerir.

ULUSLARARASI STANDARTLAR

Sağlık hizmetlerinde uluslararası kabul görmüş bir standarda ve yasal şartlara uygun olarak tüp bebek merkezlerimizde uygulamalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu sebeple sahip olduğumuz ISO 9001:2015 sertifikası, kalite yönetim sistemimize verdiğimiz önemi ve ciddiyeti belgelemektedir.

ALANINDA UZMAN EKİP

Dr. Münür Şago liderliğindeki Sago Team, alanında uzman ve profesyonel ekip üyelerinden oluşur ve birinci sınıf tüp bebek çözümleri ve destek hizmetleri sunmaya odaklanmıştır.

Uluslararası hasta koordinatörlerimizden üreme sağlığı uzmanlarımıza, anestezi doktorlarına, embriyologlara, biyologlara, genetik uzmanlarına, hemşirelere, laboratuvar teknisyenlerine, idari ve muhasebe personeline kadar, Sago Tüp Bebek Ekibindeki her üye, kendini tüp bebek yolculuğunun her adımında gerekli desteği sağlamaya adamıştır.

SİZİN DİLİNİZİ ANLIYORUZ

Hastalarımız ile akıcı, sürekli ve şeffaf iletişim kurabilmek, etkileyici sonuçlarımıza ulaşabilmemiz için çok önemlidir. Bizlere ne anlatmak istediğinizi ve öykülerinizi daha iyi anlamak için kendimizi her daim geliştiriyoruz.

Bu yüzden İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca, Bulgarca, Rusça, Slovakça ve Arapça konuşabilen çok dilli hasta danışmanlarımıza ve hemşirelerimize sürekli eğitimler sunuyoruz.

HER BİREY ÖZELDİR

Her hasta, geçmişleri ne olursa olsun, olağanüstü kalitede hizmeti hak eder. Sago Team, yaş, cinsiyet veya cinsel yönelime göre ayrım yapmaz.

Bekar kişiler, evli olmayan çiftler ve 40 yaşın üzerindeki kadınlar da dahil olmak üzere farklı geçmişe sahip hastaları memnuniyetle karşılıyoruz.

Biz, genel çözümler sunmuyoruz; bizim için her hasta benzersizdir ve buna bağlı olarak her zaman etik tedavi uygulamaları doğrultusunda en iyi sonuçları elde etmek için kişiye özel çözümler sunmaya çalışıyoruz.

HERKESİN ERİŞEBİLECEĞİ ÇÖZÜMLER

Sago Team olarak, son teknoloji IVF uygulamalarımızla, yılların tecrübesi ve bilgisiyle mümkün kıldığımız yüksek başarı oranlarımızla gurur duyuyoruz.

Aynı zamanda, tedavilerimizi nispeten düşük bir maliyette sunuyoruz. Bu da bizi Kıbrıs’taki diğer kliniklerden ve Tüp Bebek merkezlerinden ayıran bir diğer faktördür.

BİZE ÜCRETSİZ DANIŞABİLİRSİNİZ

Tüp bebek tedavi sürecinin karmaşık ve zorlu gelebileceğinin, aklınızda çok fazla sorunun ve bize anlatmak istediğiniz bir tedavi geçmişinizin de olabileceğinin farkındayız.

Sago Tüp Bebek Ekibi tüm sorularınızı özenle, sabırla ve mahremiyet içinde karşılayacaktır. Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz, tüp bebek tedavisi için kliniğimizi seçip seçmemenizden bağımsızdır.

İlk adımı atın ve hemen ulaşabileceğiniz hasta danışmanlarımız ile şimdi iletişime geçin.

Yolculuğunuzun bir parçası olduğumuz için kendimizi ayrıcalıklı hissediyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Her daim sağlıcakla kalın…

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz; Başarılarımız, Neden Sago Team?, Tüp Bebek Tedavisi

Blog Son Yazılar

Line

Embriyoskop Plus
Blog

Son Teknoloji Embriyoskop Plus

Tüp bebek tedavisi esnasında yumurta ve spermi döllendiğimiz zaman bu döllenmiş yumurta inkübatör dediğimiz bir…
Embriyoskop Plus
Blog
Embriyoskop Plus: Yeni Nesil Bir Tüp Bebek Teknolojisi
Cinsiyet Seçimi
Blog
Cinsiyet Seçimi ile Önlenebilecek Hastalıklar Nelerdir?

Ücretsiz Danışmanlık

Line

    Ücretsiz Danışmanlık
    💬 Yardım İster misiniz?
    Merhaba 👋
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?