Skip to main content
Emine ÖzkumEmine Özkum
19:13 13 Jul 23
Beni eski sağlığıma kavuşturan Dr.Münür Şagoya minnettarım. 4 yıl boyunca rahatsızlığıma çare bulmak için doktor doktor dolaştım, tam ümidimi yitirmiştim ki doğru doktoru buldum.
Alicia MondarezAlicia Mondarez
00:04 03 Jul 23
Ben de hikayemi burada paylaşmak istiyorum! Öncelikle Munur'a ve tüm ekibine böylesine profesyonel yaklaşımları ve tüm yolculuğum boyunca en büyük destekleri ve sonunda gerçekleşen anne olma hayalim için büyük saygılar! Muhteşem ikizlerim için çok minnettarım!Birkaç yıldır hamile kalmaya çalışıyorum ama görünüşe göre tüp sorunum yüzünden hamile kalamadım! O zamanlar sorunun bu olduğunu bilmiyordum ve İtalya'daki tüm doktorlar (ben İtalya'da yaşıyorum) sorunu tanımlayamadılar ve bana her şeyin yolunda olduğuna dair güvence verdiler! İtalya'da iki kez tüp bebek yaptım ve açıkçası ikisi de başarılı olmadı. Munur'a geldiğimde yanımda getirdiğim taramalara baktığında, resim onun için tamamen net değildi ve tüm testleri ve analizleri tekrar yaptık! Bundan sonra, sorunun ne olduğunu hemen anladı ve biz başka bir tüp bebek ile devam etmeye hazırdık! Hikayeyi kısaltmak için, ilk denemeden hamile kaldım ve daha ilk ultrasonumdan önce kan testi yaptığımda bana ikizlerim olacağını söyledi! Bingo!!! :))) 13 haftalık hamileyken cinsiyetimi belirledi (bir erkek ve bir kız) ve yine tombala!!! Hala bunu nasıl yaptığını merak ediyorum çünkü İtalya'da size sadece 22-25 haftalık hamileyken bunu söyleyebiliyorlar ve bu büyüleyiciydi!Konuşma şekli, sana davranış şekli tek kelimeyle harika! Umut veriyor ve işini inanılmaz derecede harika bir şekilde yapıyor! Hayalimi gerçekleştiren bu doktorla tanıştığım için çok mutluyum! Şimdi ne zaman Kıbrıs'ta olsam, rutin ziyaretlerim için sadece ona gidiyorum çünkü ona duyduğum güven, tüm dünyada başka kimseye ait değil!Çok teşekkürler sevgili Munur Sago çünkü sen olmasaydın şu an sahip olduğum bu iki güzel çocuğum olmazdı!Tanrı seni korusun!AliciaNot: Benim gibi anne baba olma hayali olan biri vakit kaybetmeden Munur Sago'ya gitsin! Şiddetle tavsiye ederim!
LadyIn BlackLadyIn Black
08:00 22 Jun 23
Çok deneyimli ve profesyonel doktor! Hızlı ve verimli alım.
Emete Besimler KıralpEmete Besimler Kıralp
08:32 21 Jun 23
Doktorumuz Münür Şago engin bilgisi ve tecrübesiyle, huzur ve güven verici davranışlarıyla hayatımızın en önemli serüveninde karşımıza çıkan her türlü zorluğu kolaylığa çevirdi. İhtiyacımız olan her an tüm sorularımızı sabırla ve bilgelikle yanıtladı. Kendisi ve ekibi sayesinde kızımıza kavuşma sürecimizi huzurla, güzelliklerle, mutluluklarla yaşadık. Münür Bey ve ekibi ile hayallerimiz bize tahmin ettiğimizden daha yakınmış. Dünyanın her yerinden sağlığını şansa bırakmayanların tercih ettiği doğru ve güvenilir adres.İyi ki varsın doktorumuz ve Sago Team melekleri 🙏🏻🙂
SaReM Ö.SaReM Ö.
09:18 20 Jun 23
Tanıdığım en iyi doktorlardan biridir. Mesleki bilgisi, yüksek donanımı yanında iletişim becerisinin de yüksek olmasından dolayı hiç vazgeçmediğim bir doktordur.A short quick English comment:He has great knowledge and experience in his field of study. Besides his good communication skills make him a great doctor.
Neriman UysalNeriman Uysal
08:51 20 Jun 23
Dr. Munur Sago ve guleryuzlu ekibine ilgi ve alakalarindan dolayi cok tesekkur ederim. Hamileligimin 8. Ayindayim guvenilir eller sayesinde bebegimi sağsalim kucagima almak en buyuk dua'mIyi ki varsiniz Şago team🙏
hande savtekinhande savtekin
08:03 14 Jun 20
Öncelikle belirtmeliyim ki hayatımın en doğru kararlarından biri doktorum olarak Münür bey i seçmek oldu. Münür bey e gelene dek birkaç doktor tecrübem oldu. En iyilerini seçmeye çalıştım hep. Fakat Münür bey in beni ve eşimi rahatlatması birçok konuda aydınlatması ve içtenliği diğer hiçbir doktor ile kıyaslanamaz. Kendinizi rahat ve güvende hissediyorsunuz. Her konuda size geri dönüş yapılıyor. Sorduğunuz her soru mantıklı ve açıklamalı olarak size geri dönüyor. Münür bey in yanı sıra çalıştığı ekip harika.. çok iyi bir ekip ile çalışıyor. Hemşire, ebe , sekreter vs tam anlamıyla sizin aileden biri olduğunuzu hissettiriyor. Şu an 37 haftalık hamileyim. Kısa zamanda kızımızı kucagımıza almayı bekliyoruz.Bugüne kadar bana verdikleri tüm emekler için Şago team ekibine teşekkür ederim. İyiki şago team ☺️
js_loader

Sizi tanıdığıma şükürler olsun iyi ki varsınız çocuk yapma şansım hiç yoktu, umudum bitmişti ama Dr. Münür Şago hoca sayesinde ben çocuk sahibi oluyorum hamileyim ???? Kıbrıs'ta bir tane, Kıbrıs'ın en başarılı doktoru çalışan ekibiyle muhteşemler her konuda Münür hocamı anlatmaya kelimeler yetmez ki. Uzmanlığı başarısı iyiliği güler yüzü anlatamıyorum dört dörtlük yaa kelimeler yetmiyor. Rabbim ona her şeyin güzelini nasip etsin???? onu çoooook seviyorum iyi ki var.

B. G.

Merhabalar ben Ayşe Ermin. 1yıl önce tüp bebek tedavisi görüp ikiz kız bebeklerimize hamile kaldım. Doktorumuz Münür Şago Bey ile birlikte hamilelik sürecim çok mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçti. Şimdi şuan bebeklerim 06/03/2019 1 yaşında olacaklar????????❤️Doktorumuz Münür Şago beyden ve ekibine çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi. Doktorum Münür Şago beyden çok memnunum.

Ayşe Ermin

Benim için herşeyden önce “GÜVEN” gelir… Ve çok değerli varlığım bebeğim için çıktığım yolda, doktorum Münür Şago’yu da bu yüzden kendime rehber olarak seçtim. Ona hep güvendim ve hamileliğim boyunca onun yönlendirmeleri ile rahat bir süreç yaşadım. Şükür ki herşey yolunda gitti ve doktorumun da özverisiyle normal doğum yaparak bebeğime kavuştum. Formül basit: Önce doktoruna güven, ayrıntılara takılma ve bebeğine sağlıkla kavuşmak için elinden geleni yap!

H. Ö.

Merhaba, ben Suzan Kasap. Elvin melek bebeğin annesi. O kadar çok zor bir hamilelik geçirdim ki 9 ay boyunca her gün kusma, yemek yememe ve vücudumun rahatsızlıklarından dolayı çok problem yaşadım. Doktorum Münür Beydi eğer o olmasaydı ve bana güven vermeseydi dünyam başıma yıkılabilirdi iyi ki doktorum münür bey ve Sago Team ekibini tercih etmişim onlar sayesinde kendi sağlığıma ve yavrumu kucağıma alabildim herşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ♥

Suzan Kasap

Bir annenin en savunmasız ve en hassas dönemleridir hamilelik… Bu durumu üç kez deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Münür Şago bey bu işte mucizeler yaratan bir duayen. Rahatlayıcı konuşmalarıyla bana güven veren tüm doğum serüvenimiz boyunca bir telefonum kadar uzağımda olan doktorum, küçük mucizemin sağlıkla dünyaya gelişlerine yardımcı olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dervişe Sarcan
Free Consultation
💬 Need help?
Hello 👋 Can we help you?