Skip to main content

Umutlar Gerçeğe Dönüşüyor

Sago Team ve Tüp Bebek Merkezlerinde tedavi edilen çiftlerde süreç yönetimi doğru ve kişiye özel planlanarak başarı oranı en yüksek seviyeye çekiliyor.

Sago IVF Team ekibi olarak, tüp bebek tedavisini gerçekleştiren uzman doktorun deneyim ve başarısının yanında, sonucu etkileyen birçok faktör olduğunu da biliyoruz.

Her ne kadar tüp bebek merkezleri tarafından başarı oranları paylaşılıyor olsa da tüp bebek tedavisinde olumlu sonuç alma yüzdesi kişiye bağlı olarak değişiyor.

Yumurta kalitesi, sperm sayı ve kalitesi, rahim içi zarı olan endometriumun istenilen yapı ve kalınlıkta olması, başarı şansı yüzdesini sizin için %90’lara kadar çıkarıyor.

Rahim iç zarında daha önce geçirilmiş operasyonlara bağlı hasar, rahim iç zarında baskı yapan ur veya rahim boşluğunda embriyonun tutunmasını zorlaştıracak polip adı verilen parçacıklar, tüplerde tıkanıklık ve sıvı birikmesi sonucu oluşan yapısal bozukluklar, batın içinde yayılmış çikolata kistleri de tüp bebek tedavisinde başarı oranını olumsuz etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Tüm bunlar göz önüne alındığında, tüp bebek tedavi öncesi sürecin deneyimli bir jinekolog tarafından değerlendirilmesi ve gerekli girişimlerin yapılması başarı oranının arttırılması açısından büyük önem arz ediyor.

Sizi tanıdığıma şükürler olsun iyi ki varsınız çocuk yapma şansım hiç yoktu, umudum bitmişti ama Dr. Münür Şago hoca sayesinde ben çocuk sahibi oluyorum hamileyim ???? Kıbrıs'ta bir tane, Kıbrıs'ın en başarılı doktoru çalışan ekibiyle muhteşemler her konuda Münür hocamı anlatmaya kelimeler yetmez ki. Uzmanlığı başarısı iyiliği güler yüzü anlatamıyorum dört dörtlük yaa kelimeler yetmiyor. Rabbim ona her şeyin güzelini nasip etsin???? onu çoooook seviyorum iyi ki var.

B. G.

Merhabalar ben Ayşe Ermin. 1yıl önce tüp bebek tedavisi görüp ikiz kız bebeklerimize hamile kaldım. Doktorumuz Münür Şago Bey ile birlikte hamilelik sürecim çok mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçti. Şimdi şuan bebeklerim 06/03/2019 1 yaşında olacaklar????????❤️Doktorumuz Münür Şago beyden ve ekibine çok teşekkür ediyorum herşey çok güzeldi. Doktorum Münür Şago beyden çok memnunum.

Ayşe Ermin

Benim için herşeyden önce “GÜVEN” gelir… Ve çok değerli varlığım bebeğim için çıktığım yolda, doktorum Münür Şago’yu da bu yüzden kendime rehber olarak seçtim. Ona hep güvendim ve hamileliğim boyunca onun yönlendirmeleri ile rahat bir süreç yaşadım. Şükür ki herşey yolunda gitti ve doktorumun da özverisiyle normal doğum yaparak bebeğime kavuştum. Formül basit: Önce doktoruna güven, ayrıntılara takılma ve bebeğine sağlıkla kavuşmak için elinden geleni yap!

H. Ö.

Merhaba, ben Suzan Kasap. Elvin melek bebeğin annesi. O kadar çok zor bir hamilelik geçirdim ki 9 ay boyunca her gün kusma, yemek yememe ve vücudumun rahatsızlıklarından dolayı çok problem yaşadım. Doktorum Münür Beydi eğer o olmasaydı ve bana güven vermeseydi dünyam başıma yıkılabilirdi iyi ki doktorum münür bey ve Sago Team ekibini tercih etmişim onlar sayesinde kendi sağlığıma ve yavrumu kucağıma alabildim herşey için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ♥

Suzan Kasap

Bir annenin en savunmasız ve en hassas dönemleridir hamilelik… Bu durumu üç kez deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Münür Şago bey bu işte mucizeler yaratan bir duayen. Rahatlayıcı konuşmalarıyla bana güven veren tüm doğum serüvenimiz boyunca bir telefonum kadar uzağımda olan doktorum, küçük mucizemin sağlıkla dünyaya gelişlerine yardımcı olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dervişe Sarcan

BİZİMLE DENEYİN

Sago Team ile işlem öncesi detaylı tetkik ve sorgulama ışığında, ayrıntılı muayeneniz yapılarak, uygun tetkik ve ilaç tedaviniz şekillendiriliyor.

Uygun tedavilerle yumurta/sperm sayı ve kalitesi arttırılarak, pozitif sonuç alma şansı yükseltiliyor.

Mevcut yapısal bozukluklar alanında deneyimli doktorumuz tarafından hiçbir kesik açılmadan, küçük bir delikten kamera ile rahim içerisine girilerek uygulanan laparoskopi yöntemiyle ortadan kaldırılıyor ve operasyondan sonra birkaç saat içinde taburcu ediliyorsunuz.

Daha önce farklı merkezlerde tüp bebek tedavisi görmüş fakat olumsuz sonuç almış birçok hastayı bebek sahibi yapmış olmanın haklı gururunu sizinle de yaşamak için çok heyecanlıyız.

Tüp bebek tedavisine başlamak için aklınızda soru ve endişeniz olduğunun bilincinde, sizinle tecrübelerimizi paylaşarak içinizdeki stresi azaltmak için bizi aramanızı bekliyoruz.

Tüp bebek tedavisini daha önce denememiş veya defalarca denemiş olabilirsiniz ama bizimle denemeden hayatınıza yeni bir nefes getirecek olan bebek sahibi olma umudunu kaybetmeyin.

Sorularınız ve merak ettiğiniz tüm konular için Sago Team ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz; Başarılarımız, Neden Sago Team?, Tüp Bebek Tedavisi

Blog Son Yazılar

Line

Cinsiyet Seçimi
Blog

Cinsiyet Seçimi ile Önlenebilecek Hastalıklar Nelerdir?

Çok merak edilen ve sıkça araştırılan bu konu hakkında öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; cinsiyet seçimi…
Kuzey Kıbrıs
Blog
Kuzey Kıbrıs’ta Tüp Bebek Tedavisi
Yumurta Donasyonu
Blog
Kıbrıs’ta Yumurta Donasyonu

Ücretsiz Danışmanlık

Line

    Ücretsiz Danışmanlık
    💬 Yardım İster misiniz?
    Merhaba 👋
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?